חשבונות אינסטגרם ששווה לעקוב אחריהם

April 24, 2017

 

 

שפע, מרוב רעיונות ותמונות אני לפעמים מתבלבלת, או גרוע מזה, מרגישה שהכל נראה more of the same. כמי שמחפשת השראה דרך קבע, אני מבלה באתרים כמו פינטרסט ואינסטגרם די הרבה. עם הזמן פיתחתי רגשות לחשבונות מסוימים, אהדה ותחושה שלעולם לא אתאכזב מחלקם, ותחושות קצת פחות סימפטיות לאחרים. ובגלל שאני כזו, אני משתפת, קבלו רשימה חלקית לחשבונות ששווים מעקב, לפחות נכון לכרגע.

 

#1

kellybehunstudio@

חשבון האינסטגרם של Kelly Behun משלב בין חדרים מעוצבים, תמונות השראה, אמנות מודרנית ופריטי עיצוב שלה. מלא תוכן והשראה.

 

 

 

 #2

annaleenas.hem_studio@

Annaleenas Hem הוקמה על ידי Anna Leena Karlsson, מעצבת פנים פינית שחיה בסטוקהולם, שוודיה. החברה שלה מתמחה במתן ייעוץ מלא סטייל ומי שרוצה לשטוף את העיניים בשחור-לבן מדוייק, מוזמנת לעקוב אחריה באינסטוש.

 

  

 

#3

lesinterieurspaddington@

מעצבת הפנים Pamela Makin חיה ופועלת באוסטרליה תחת שם המותג Les Interieurs, מי ששאבי שיק עושה לה טוב, תמצא רק שמחה בנבכי חשבון האינסטגרם של מאקין, מי שסתם אוהבת עיצוב ושמה לב, כמוני, שמשהו קורה באוסטרליה, פשוט תהנה.

 

   

#4

lottaagaton@

Lotta Agaton היא הום-סטייליסטית שפועלת משוודיה, הבלוג שלה וחשבון האינסטוש שלה משובחים ומסגירים את אהבתה והבנתה העמוקה לעיצוב. כשבא לי קצת שקט, זה בדיוק המקום שאליו אני מגיעה.

 

#5

ryelondon@

אמנם מדובר בסטודיו לצילום מטבחים, אבל החבר'ה שיושבים במזרח לונדון, מתמקדים בכל הדברים שנעים לראות – אוכל טבעי, עיצוב סקנדינבי ולייף סטייל מינימליסטי. מעל דפי החשבון שלהם הם חולקים עם כל היתר את כל הטוב הזה.

 

  

 

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean