זה החודש שהיה - ינואר

February 1, 2017

מי עושה פילינג יום לפני כנס?

בתחילת החודש ערכנו את הכנס הראשון שלנו לשנת 2017, הזמנו מרצים, הכנו מצגות, מדדנו ותכננו והתכוננו והיינו בטוחות שיש לנו מה לתרום ואיך לקדם ולעזור. ואז, כחלק משגרת הטיפוח שלי בחורף, עצרתי לשעה אצל הקוסמטיקאית. בלילה התעוררתי כי גרדו לי הפנים ומול המראה גיליתי שאני מכוסה ביבלות אדומות שזועקות "אלרגיה". ניסיונות טיוח עם מייק אפ לא עלו יפה, אבל יותר מאיך שנראיתי, התקשיתי לשמור את הידיים שלי לעצמי, רציתי פשוט לגרד ולגרד בלי להפסיק. בבוקר עליתי לבמה, הודיתי לכל מי שהגיע וסיפרתי מה קרה אתמול, מדהים כמה פרגון מקבלים מאנשים שבכלל לא מכירים אותך, סתם בגלל שמספרים את האמת. ומסקנה? לחשוב על התוצאה לפני הקפיצה...

 

 

 

סיקרתי בית ישן שחודש.

שמחתי לראות את התמונות של הבית ששופץ באחד מרחובותיה הוותיקים של שכונת רמת אביב, גם בגלל שיש בי חיבה עזה לבתים הטוריים שנבנו שם בשנות ה-50, גם בגלל שהוא סמוך מאוד לבית קפה מועדף וגם בגלל המתכננים שלו, ליחן ויובל אמיצי, זוג בחיים ובעבודה, שעל בתים בתכנונם כבר יצא לי לכתוב, זה לדוגמא.

האמיצים אלופים בלייצר חליפות אישיות ומותאמות היטב ללקוחות שלהם, את הבית הזה הצילה הברקה אחת – איחוד השיפועים של שני גגות הרעפים שלו. התוצאה היא חלל גבוה ומואר, שני חלונות עיליים חדשים שמכניסים אוויר וקרני שמש ויוצרים תחושה של בית. עוד על הבית כאן.

 

 צילום: עוזי פורת

 

 

גיליתי – שוב – כמה העולם קטן.

את הבית היפה בשיכון ותיקים ברמת גן עיצבו בצוותא מעצבות הפנים פנינית שרת-אזולאי וורד בונפיליולי. הן הביאו את כל הטוב בתפיסה שלהן, וביחד עם הדיירים צמצמו עוד יותר את סקלת החומרים והצבעים שבהן הן משתמשות בדרך כלל. תחת ידיהן הפכה הדירה, שבה היו שלושה חדרים, לבית בן חמישה חדרים שמכיל את הפעילויות שלהם ושל שלושת ילדיהם. ביום שפורסמה הכתבה קיבלתי סמס מחברה טובה, שמתעמלת על מיטת הפילטיס הקרובה לשלי כבר עשר שנים: "זאת הדירה שגדלתי בה כל חיי, אמא שלי מכרה אותה לפני שנה וחצי ועברה לדיור מוגן...."

 

 צילום: גדעון לוין

 

 

הבטחתי הבטחות, קיימתי ופרשתי.

אני פורצת לכל שנה חדשה בסערה, בטח גם אתם. החזון מוכן, ההבטחות נאמרות בקול ומול עדים מתוך אשליה שכך אני מסנדלת את עצמי, אבל שבוע – עשרה ימים לתוך השנה החדשה ואני חוזרת לסורי. קשה לשנות הרגלים שמוטבעים חזק וקשה עוד יותר להמציא את עצמנו מחדש, אם זה היה קל, זה היה נפוץ. אז אני מנסה מחדש, אבל הפעם רק הבטחה אחת.

 

calendars.com

 

 

אישית בקטנה / אבא שלי פרש לגמלאות

אתמול היה יום העבודה האחרון של אבא שלי, הוא פרש אחרי 44 שנות עבודה וביום ראשון ביקש שאתלווה אליו לטקס הפרישה. כשעמדתי שם, מצלמת את הנאומים של מי שהגיעו, קלטתי שאני בכלל לא מכירה אותו... מי זה האיש שכולם מהללים, מה זה הסיפורים והבדיחות שהם משתפים. אמרתי לו: 'לא ידעתי שאתה כזה תותח', והוא הסתכל עלי בחיוך קטן. בדרך חזרה חשבתי כמה הילדים שלי מכירים אותי, לא בתור מי שמכינה ומסיעה ומחנכת ומסמנת גבולות ומציקה, חשבתי אם הם מכירים אותי, את זו שלא קשורה לצרכים שלהם, שבאמת יוצאת החוצה בשנים האחרונות רק בהזדמנויות מועטות וכשהגעתי למסקנה שלא, שאלתי את עצמי אם זה לעניין בכלל, להעמיד את מי שאני מולם... עוד אין לי תשובה.

 

pinterest.com

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean