חברות

January 12, 2017

 

תכירו את ברבור ועופריקוש, או בשמותיהן הרשמיים – בר ועופרי. הכרנו לפני ארבע שנים, עופרי היתה הראשונה, סטודנטית שעמדה לפני סיום לימודי התואר הראשון בעיצוב פנים בשנקר. זמן לא רב אחריה הגיעה בר, החברה הטובה שלה ושותפתה ללימודים. מאז אנחנו יחד, נוסעות ברחבי ישראל (כך גם קוראים לקבוצת המ'נשמע שלנו) ומבקרות בבתים ודירות, מתרגשות להכיר אדריכלים ומעצבים חדשים, עפות לשמיים אחרי פגישות מעוררות מחשבה, מפנטזות לפני השינה על הספר שבדיוק נמצא בעבודה ומקפידות למדוד שאין בו חריגות ושהכל מיושר רגע לפני ירידה לדפוס. אנחנו גם מפיקות כנסים, הוגות רעיונות ומגשימות אותם ולפני הכל – חובבות אדוקות של פחמימות. אצלנו במשרד תמצאו תמיד צלחת עגולה ומרווחת שעליה נחים מגוון בצקים, כן, קראנו את כל הספרים ואנחנו יודעות שגלוטן זה אסון, אבל כמו שאומרים אצלנו – זה טעיםםםם.

 

אנחנו שמן ומים, כל אחת שונה ואחרת, ולמרות זאת, הפכנו אחיות בדם, השעות הארוכות, בתוספת האהבה העמוקה ששלושתנו רוחשות לאדריכלות ועיצוב הובילו לכך שהתערבבנו זו בזו וכרתנו ברית עומק של פרגון ואכפתיות שמאפשרת לנו לשמוח באמת אחת בשביל השניה וגם להוריד מסכות, להגיע למשרד בלי איפור, לחלוק תסכולים, לשתף במעצורים, אפילו להתוודות על פחדים (כי בתכל'ס, למי אין?), ואלה רק חלק מהסיבות לכך ששתי המופלאות האלה ילוו אותי גם פה, בלוג אורחת, אחת לחודש.

 

את הראשון תשיק בר, שתסכם בראשון הקרוב הרצאה של אחד המומחים שהופיעו בכנס "מעצבים הצלחה 2017" שערכנו הבוקר. היה לא רק מעניין אלא גם מספק, כי הנושאים שעלו, השאלות שנשאלו והדיון שהתעורר בעקבותיהם גורמים לנו להרגיש שנתנו ערך אמיתי. תודה לכל מי שבא ונהנה, מי שלא הספיק, מוזמן להתעדכן בחלק מהתכנים ממש כאן וכמובן, לבוא בפעם הבאה. שב"ש מהממת לכולם.

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean