הבטחות לשנה הבאה

January 29, 2016

השבוע חגגתי יום הולדת, בבוקר הייתי מבואסת, כמו אחרי כל לידה, אח"כ יצאתי ליום אפור וגשום, מה שהעלה לי מיד את מפלס מצב הרוח. בסוף כל יום הולדת צריך להבטיח הבטחות לשנה הבאה. הנה אלה שלי:

 

להתרכז. לעשות בכל פעם דבר אחד בלבד, ולהקדיש לו תשומת לב מלאה וכוונה.

מכאן
 

 


להקשיב. להקשיב לילדים בשלווה ובסבלנות, בקצב שלהם, עם הרצף האסוציאטיבי שלהם. לא לכוון למטרה, לא לקצר תהליכים, לא לקפוץ כמו חמור בראש עם תובנות על החיים. כמו שאני רוצה שיקשיבו לי.

מכאן


 


להשקיע. להשקיע ערב בשבוע באיש שלידי ולא לתת לו להסתפק בשיירים שנותרים בי בסוף היום. להקדיש ערב אחד לביחד, כאילו הרגע נפגשנו והוא הדבר הכי חשוב והכי מרכזי בחיים שלי, כי הוא באמת כזה.

מכאן


 


לתכנן. לדעת שבוע מראש, למשל, מה מבשלים. להפוך לאדם מסודר, כזה שמכין רשימת קניות ותפריטים שבועית ומתכונן בהתאם. או במילים אחרות, להפסיק לאלתר משהו בבוקר, לפני שיוצאים.

מכאן


 


לחוות. לנסות לפגוש פעם בשבוע סרט או ספר שאזכור. שתי חוויות נעימות בחודש האחרון: "ספוטלייט", מצאתי את עצמי חושבת עליו יום אחרי והתרגום החדש של "אל תיגע בזמיר", בקצב של פעם עם עומק ומסר של פעם.

 

 

 
לפרגן. לקנות פריט מעוצב אחד לפחות לבית. זהו, הגעתי לגיל, פעם בשנה צריכה ללמוד לפרגן לעצמי פריט לאספנים. בעוד עשר שנים אני אוכל להביט לאחור בסיפוק.

spectrumdesign.nl


 


לצמצם. ללמוד להסתדר עם תיק קטן. די כבר עם השקים ששוברים את הגב, כאלה שמוצאים בהם את הכבל של הלפטופ שהלך לאיבוד בחודש שעבר...

emanuel.co.il


 

 

לעצור. פעם בשבוע חברה אחת, לקפה, ארוחת צהריים, אולי בערב. רק אני והיא, מדברות על החיים ושואבות כוח.

מכאן

 

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean