לוח ההשראה שלי - סטודיו דולו

January 21, 2016

בדולו התאהבתי לפני שנתיים וחצי, כשפרסמתי את הבית הפרטי שלה בספר "ביתו של אדריכל". היא גדלה בסביון אבל חיה בצפון, למדה בקולורדו ועבדה שנים באורבך-הלוי, אם הייתי צריכה לסכם את העבודות שלה הייתי מפנה לתכנון הנגרות שלה שמצליח להפתיע בכל פעם מחדש, חוץ מזה, לא משנה על מה אנחנו מדברות, היא תמיד נשמעת כאילו השורה שיצאה לה כרגע מהפה בספונטניות נכתבה ושוכתבה שוב ושוב עד שהפכה מדויקת כמו פאנץ'.

 

ביתה של עדי קליין, צילום: עוזי פורת

 

 

אתר להשראה: "הפינטרסט שינה את חיי, כמו להיות מנויה על מאגר בלתי נדלה של מגזינים מהעולם. בלילה, כשכולם ישנים, אני צוללת לתוכו."

 

סרט: "אמלי. סרט צרפתי שנדמה שאין צורך להציג אותו. הויזואליות שלו בערבובייה עם הפסקול והקסם של הדמויות צרובים בי."

 

ספר: "האחרון שקראתי והשאיר אותי עם חיוך מאוזן לאוזן, ״החיים ומה שלבשתי״ של שלי גרוס. אני ללא ספק בנאדם של רשימות."

 

צבע מועדף: "בשנה האחרונה – שחור, אני לא בנאדם של צבע מועדף ונוטה להחליף אותו מפעם לפעם. בחדרי חדרים יכולה להתוודות שפעם היתה לי אפילו תקופה כתומה, כתומה מאד. זה מאחוריי."

 

חומר מועדף: Hdf / mdf

"זו הפלסטלינה שלי... אני נפעמת בכל פעם מחדש מטכנולוגיות החיתוך ומהאפשרויות שניתן לעשות עם החומר העמיד הזה ומצביעה אטומה, שהיא המכחול של כל העבודות שלנו. אני גם אוהבת בטון, חומר טבעי בעל גוון יפיפה וכמובן עץ, בפרט האלון על גווניו השונים."

 

תכנון ועיצוב: סטודיו דולו, צילום: עוזי פורת

 

 

אדריכל מוערך: "פיצו קדם ושרון נוימן, שני אדריכלים, שלפני הכל (מהזווית האנוכית שלי) הם מעצבי פנים ואנשים של פרטי פרטים. וכמובן אורי הלוי שתמיד ישאר המנטור שלי."

 

הפריט הכי חשוב/יקר בבית: "הוא לא הכי יקר אבל הכי משמח את ליבי בתקופה זו של השנה, סט כלים מקרמיקה של האומנית Ditte Fischer, שבחרתי במשך שעה ארוכה בגלריה יפיפיה בקופנהגן. משהו בשלמות של הצורה, החומר והצבע עושה לי את זה."

כלי קרמיקה של Ditte Fischer, מכאן

 

 

איך אני מגדירה את הסגנון העיצובי שלי: "נקי וחם."

 

החזון שלי: "להמשיך ליצור, להמציא את עצמי כל הזמן מחדש ולהמשיך להאמין שאין גבולות ליצירה. זו מוטביציה יומית שהיא המנוע שלי."

 

עבודת החלומות שלי: "ליצור בשביל אנשים חמים וסומכים, עם פתיחות יצירתית ובתקציב בלתי מוגבל."

 

 

תכנון ועיצוב: סטודיו דולו, צילום: עוזי פורת

 

 

למי שרוצה עוד, לאחרונה פרסמתי בית בתכנונה ועיצובה של דולו. אפשר להתרשם כאן.

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean