לוח ההשראה שלי - גילי אונגר

January 14, 2016

שמעתי עליו הרבה לפני שפגשתי אותו, אין ספק שגילי אונגר מייצר באזז. בשנה שעברה שתינו קפה לראשונה, כתבתי על בית שהוא הלביש ושהיה בו מטבח בצבע ורוד בזוקה... זו היתה אחת הכתבות הנצפות שפרסמתי והיא לימדה אותי, כמו גילי, שכולנו צמאים לצבע.

 

הפעם נפגשנו בדירה שהוא הלביש וכשהצגתי לפניו את השאלון, הוא ירה תשובות בסטקטו ולא היסס לרגע. אני מודה שהיה קצת קשה לעמוד בקצב, שלא לדבר על התזזיתיות אבל כל זה יוצר את הקסם. קבלו את לוח ההשראה על פי גילי אונגר. שאלה תשובה.

 

 

צילום: שירן כרמל 

 

 

 

השראה: "החיים עצמם."

 

צבע מועדף: "כל גלגל הצבעים."

 

חומר מועדף: "כל מה שאותנטי, אני לא סובל חומר שמתחפש לחומר, לא פרקט למינציה, לא גרניט פורצלן שנראה כמו בטון וכד'."

 

אדריכל/מעצב מוערך: "קרל לגרפלד. כמות השנים שהא עובד ובועט ומייצר עכשוויות בבית שאנל מטורפת, אני אוהב אותו כי יש בו משהו שלא מתייפייף ולא מתחנף, חשוב מזה, הוא מצלם את עבודותיו ולפעמים גם את הקמפיינים שלו וזו מבחינתי השראה כי אני בא ממקום של צילום. אני בטוח שיש מעצבים רעננים ומוכשרים יותר אבל אני מוריד את הכובע בפניו על כך שהוא נשאר עדכני בגילו בבית עיצוב שהוא אחד הנחשבים בעולם. אגב, צילום הוא אחד המרכיבים החשובים בחייו של מעצב ובעיני כל מי שעוסק בתחום חייב ללמוד לצלם."

 

קרל לגרפלד בפינאלה של תצוגת האופנה של שאנל, מכאן

 

 

 

הפריט הכי חשוב/יקר בבית: "שום דבר לא חשוב, הכל סמרטוטים."

 

מה הסגנון העיצובי שלי: "רב סגנוני, אני מנסה לשמר מתח בין מינימליזם לקישוטיות ולאפשר ייצוג של כפר היפר-גלובלי בחלל אחד."

 

החזון שלי: "ליין מוצרים שישרת את המותג שלי, משרד רחב עם צוות אטליה שיחפש שטיחים בכל העולם, פריטים משלימים ותאורה, שממנו אמשיך ללמד את השיטה שבה אני עובד ואתפתח למקומות שעוד לא הגעתי אליהם מבחינה עיצובית כמו מלונות בוטיק, אני רוצה לקדם את סצינת העיצוב בישראל."

 

עבודת החלומות שלי: "כל אדם שאני עושה לו טוב באמצעות העיצוב. התוצר של העיצוב זה הדבר המשני והדבר הראשוני הוא לשקף לאדם מי הוא. התהליך שבו אני משקף למישהו אחר את עצמו ויוצר לו חלל נעים הוא עבודת חלומות ולא משנה מה התקציב. זה סיפוק של לעשות טוב לבני אדם ולהשאיר חותם כי בסופו של דבר זה הקטע."

 

 

 

היום התפרסמה ב-Xnet כתבה על דירה שגילי הלביש ברמת השרון, מי שרוצה להבין איך תאוריות מתממשות במציאות - 

צילום: שירן כרמל 

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean