ככה בחרתי

April 5, 2016

אני מאמינה בחומרים, יותר מאשר בצורות – כמה כבר אפשר לחדש בתבנית של אגרטל? אבל החומרים, הם אלה שמאפשרים גילויים חדשים והפתעות. את המעצבים המדהימים שיציגו באירוע המכירה בימי חמישי ושישי הקרובים (7-8.4) בחרתי לפי החומרים שאתם הם עובדים, אחר כך הכרנו והבנתי שגם בגלל האישיות.

 

 למה מיקה בר: בגלל הדרך שבה היא ניגשת לטקסטיל ובגלל התוצרים המדהימים שיוצאים לה, פריטי בד שמתעתעים במתבונן ונראים כאילו התחפשו לכל מיני דברים אחרים. עכשיו מיקה מתעסקת הרבה בקטיפה, ומאוהבת במניפולציות שמאפשר לה הבד. אה – וגם בגלל שאדום הוא הצבע המועדף עליה.

 

 

 למה שמרית כספי: בגלל ההומור שאני מזהה בעבודות שלה, היא כמובן מעדיפה בטון ואם אין אותו בנמצא, אז כל חומר טבעי בצורתו הגולמית. בה התאהבתי כי היא טענה שהפריט הכי חשוב בבית שלה הוא המשפחה שלה. צודקת.

 

 

 למה אורי ארואסטי: בגלל שהוא מתייחס לעבודה שלו כריפוי לנפש, זהו זמן איכות שלו עם צורות, חומרים וטכנולוגיה, כי במקום צבע הוא רואה טקסטורות וכי עד היום הוא עוד לא מצא חומר שמועדף עליו, הוא ממשיך להתנסות בעוד ועוד חומרים ולשלב ביניהם. לא תתאהבו?

 

 

 למה R+O סטודיו: בגלל שהצבע המועדף עליהן הוא לבן עם נגיעות של גווני ים, אכן השילוב המושלם, בגלל הצחוק המתגלגל והסקרנות הבלתי נגמרת בעיניים ובעיקר בגלל שברור שהן עושות חיים ונהנות מכל רגע בסטודיו שלהן.

 

 

 למה יוסי שנפר: בגלל שהחלום שלו – לעבוד בידיים – מתגשם מדי יום, וגם בגלל שהוא חי ועובד ברמת הגולן והאדניות שלו, שנוצרות בתוך חלל שכולו טבע ושקט, משתלבות היטב גם ברעש של המרכז.

 

 

 למה חנה מנקס: בגלל שעד לא מזמן חנה עסקה בבגדי ים, עולם העיצוב לבית חדש לה והיא עושה בו את צעדיה הראשונים. לפריטי הטקסטיל שהיא מעצבת ומייצרת, ובעיקר לליין המצעים ומגבות המטבח שלה היא מחפשת בדים מעניינים שנעימים למגע, וגם ובעיקר בגלל הרקמות, צורות ואמרות שפר, שמפתיעות על הציפיות כמו ממתק.  

 

אשמח מאוד לפגוש אתכם באירוע, מוזמנים בינתיים להצטרף לעמוד הפייסבוק כדי לקבל עדכונים. וגם לשתף עם חברים, כדי שגם הם יוכלו להנות.

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean