פינת החומרניה

March 27, 2015

חמש מתנות שהייתי שמחה לקבל ולא נכנסו לכתבת המתנות החצי שנתית שלי... (או: איך נראה רמז עבה במיוחד):

 

 

חברת העיצוב הדנית טינה קיי הום מלקטת איורים ברחבי העולם ויוצרת בהשראתם כלים בשפה הייחודית לה. הכוס והכלי שבסדרה עשויים קרמיקה ומאוירים בפסים בשחור לבן בצביעה ידנית, כוס: 69 שקל, כלי עם מכסה: 130 שקל בתמה, קריית שאול 20, ת"א.

 

 

 

 

מגש פורצלן על רגלי שעם, אפשר לקנות אותו כיחידה בודדת אבל עדיף לרכוש שניים בגדלים שונים וליצור מעמד לקינוחים או לפירות. הקולקציה, שעוצבה עבור asa, מועמדת לפרס העיצוב הגרמני הטוב ביותר לשנת 2015. 240 שקל למגש בהביטאט.

 

 

 

 

 

 קלמר מתקפל מעור ופלדה קפיצית, עוצב על ידי כרם קמינסקי ואיילת גל, הוא יכול לתפקד גם כמעמד כלים, 290 שקל באסופה ביפו ובחנות שופרא במתחם שרונה בת"א.

 

 

 

 

פריטים מעוצבים שמצחיקים אותי -  כדורי גולף, כדורגל או טניס מפלסטיק מטביעים את חותמם על ביצה קשה. אפשר גם להשתמש בשבלונה כקופסת אחסון לארוחת עשר, אבל זו לא היתה כוונתו המקורית של המשורר. 35 שקל בחנויות המובחרות. עיצוב: אביחי תדמור למונקי ביזנס.

 

 

 

 

 וזה אידיאלי למכורים לקפה (כמוני למשל), תופסן שמתאים לשולחן או מדף וניתן לתלות עליו את הכוס הנצחית שמלווה אתכם או פריט משרדי אחר, מספריים למשל. עיצוב: סטודיו יעקב קאופמן, 30 שקל. 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean