שבוע בקליק #7

January 29, 2015

 

#1

מרסל וונדרס שוב משתף פעולה עם Alessi ומלביש את שולחן ארוחת הבוקר עם קולקצייה חדשה שהוצגה בתערוכה Maison & Objet  שהסתיימה השבוע בפריז. באופן אישי סימנתי את הביציה, היא זמינה בלבן, שחור, אדום וצהוב ומגיעה עם כפית ייעודית שבקצה שלה פטישון מיוחד לשבירת הקליפה. איזה ירידה לפרטים, מהמם.  

מי שחייבת לקנות – באתר של אלסי.

                                            צילום: Alessi

 

 

 

 

#2

לקראת הפסטיבל השנתי דרום אדום 2015 התקבצו 8 עסקים בבעלות נשית תחת השם Red Friday קניות וכלניות, מי שיחליט להדרים מהמרכז יפגוש אותן בימי שישי, החל מה-30/1 בין השעות 10:00-16:00. מי בקבוצה? יערה ניר כחלון עם כלי קרמיקה לבנים, Ayuna סטודיו לעיצוב הבית עם פריטי ריהוט נוסטלגית בעבודת יד, כריות ומצעים בחנות היבואן kas, משתלת ארמון בחול, בוטיק אפייה דובשנית, מחלבת צאלה, אפיקה עיצוב תיקים ובוטיק omy לבגדי נשים.

 

 

 

#3

כבר ארבע שנים אני מתחמקת מילדיי הנואשים לכלב, עדיף גור ועוד יותר עדיף גזעי. בהתחלה הבטחתי שבבית החדש, זה עם החצר, יהיה נוח יותר לגדל כלב ונאמץ אחרי שנעבור. כשעברנו נחרדתי לחשוב שגור צעיר ולא מחונך ישרוט לי את הרצפה או יאכל לי את הרהיטים, מיהרתי להביא זוג ארנבים. הבטיחו לי בחנות שמדובר בשתי נקבות אבל כשהן התמלאו בפרעושים נשברתי, זה אמנם השתיק במעט את הדרישה לכלב אבל אני, חלשת אופי שכמותי, כבר מיהרתי לשלוח אותם לבית חם בגן הילדים הישן. אחר כך ניסיתי טקטיקות שונות, זו שבה אני מבטיחה לשקול את הנושא, מסבירה שאני חייבת להתייעץ עם אבא ועוד לא הספקתי, כשהחורף יגמר, כשהקיץ יסתיים, אני עוד חושבת, מתלבטת, אני לא בטוחה... בזמן הזה הם גדלו והפכו מתוחכמים יותר. השתיקות המתחמקות שלי כבר לא נשאו את אותו האפקט, הם הבינו שאני לא חושבת אלא סתם מתמהמהת והגבירו את הלחץ. הטלתי וטו על גור, הבעתי הסתייגות מרכישת כלב, על הכל הם אמרו כן, העיקר שיהיה כלב. אז לפני שבועיים נסענו לשבת אימוץ של עמותת SOS , הסתובבנו בין כל הכלבים שקשורים מתחת לסככה, חיפשנו להתאהב וכאב לנו הלב. הביתה הבאנו את כרמן, כלבה מעורבת בת שנתיים שנמצאה משוטטת בלוד ומאז, למרות השריטות, השערות והעבודה שנוספה לי, אני מרגישה שהתרחב לי הלב.

 

 

 

 

#4

Le Morandine היא סדרה של נרות שעוצבו בהשפעתו של האמן האיטלקי ג'ורג'יו מורנדי ושל ציורי הטבע הדוממים שלו. המעצבת Sonia Pedrazzini ביקשה לאפשר לאנשים לחוות את הקשר שחווה הצייר המפורסם עם החפצים היומיומיים שצייר. היא יצרה סדרה של נרות שמסודרים בקבוצות של ארבעה על פי חלוקה לגוונים, קרים או חמים. Pedrazzini, אגב, עובדת על סדרה חדשה של אגרטלי קרמיקה בימים אלה, דומים לאלה שעיצבה בשנה שעברה עבור Molteni & C ואשר הוצגו במהלך תערוכת Salone del Mobile בשנה שעברה במילאנו. בקרוב היא עוברת לשלב הייצור.

                                 

 

 

 

#5

קרן פרגו ושירה ברזילי, שתי מוכשרות, מציגות חלק מעבודותיהן בסניף הבני ברקי של חברת הדלתות רשפים. ברזילי איירה על צלחות פורצלן דמויות של נשים קוקטיות ופרגו איירה על גבי דפים של ספרים ישנים שהיא אוספת במשך השנים. אחרי עבודותיה של ברזילי אני עוקבת כבר זמן, היא יצרה דמות ממותגת, קוקטית שמה, שמטיילת ברחבי העולם ועבדה עם שמות גדולים כמו רוברטו קוואלי. מהעבודות של קרן פרגו התלהבתי כבר מזמן, הן שובצו בכתבה שהתפרסמה בעבר.

יש באזז של איור באוויר, שמשתלב בעולם עיצוב הבית. שווה לעקוב.

                              מאיירת שירה ברזילי

 

 

                               אמנית קרן פרגו

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean