מעצבים הצלחה

January 9, 2015

אני פוגשת הרבה מעצבים ואדריכלים, ותיקים ומנוסים וכאלה שהם בתחילת הדרך, עובדים כמה שנים או רק סיימו את הלימודים. את המתחילים אני מזהה בקלות, רואה את המבט השואל בעיניים ואת הרעב לכבוש ובכל הרצאה ומפגש, חוזרות על עצמן השאלות. אני רואה אתכם ניצבים נבוכים מול העולם, נדמה שהוא מוצף במתחרים ואתם שואלים את עצמכם איפה מתחילים ואיך לבלוט, איך להגיע רחוק, איך לכבוש פסגות? ורגע אחרי, כשמגיע הצ'אנס הראשון עם הלקוח הראשון, צצות שאלות מעשיות – איך לתמחר את העבודה שהוזמנה? מה לכתוב בחוזה? על איזה סעיפים לא חשבתם ואסור לוותר? וגם שאלות על מהות כמו איך להתמודד עם לקוח שרק רוצה עיצוב כמו של השכנה? או איך לגרום לו להאמין ברעיונות שלכם, אלה שאתם יודעים שיקפיצו לו את הדירה.

 

 

אז אספתי את כל השאלות, פניתי לחברים טובים, אנשי מקצוע מעולים שיכולים לענות לכם עליהן, לקצר לכם תהליכים ושנים של ניסויים וטעויות, לשתף אתכם בדרך שלהם ולסייע לכם באמצעות טיפים ותובנות. בניתי מצגות, תוכניות וסדר יום ואת כל זה אני רוצה עכשיו להעביר אליכם – ידע וניסיון שיסייעו לכם לעצב את ההצלחה שלכם.

 

ב-5/2/15 אני עורכת כנס מקצועי ראשון – מעצבים הצלחה - שבו אחלוק אתכם את התשובות לשאלות שמטרידות אתכם.

 

הכנס מתאים לאדריכלים ולמעצבים שעובדים באופן עצמאי ושרוצים כלים מעשיים שיסייעו להם לקדם את העשייה שלהם ואת עצמם. הוא מתאים גם לאלו שמהססים ושואלים את עצמם האם כדאי לצאת לדרך עצמאית וכיצד.

 

אשמח מאוד שתגיעו, אני בטוחה שיהיה אש.

 

שימו לב – מספר המקומות מוגבל, מהרו להרשם.

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean