שבוע בקליק #6

January 7, 2015

הבכורה ריתקה אותי לבית עם וירוס חורף כלשהו, שבוע שלם ללא יציאות. בשוטף זו המתכונת לחרפן אותי, דיכאון חורף מתחבא בתוך טרנינג ונמנע מלצאת לעולם. באופן מפתיע, זה גרם לי לתכנן בקפידה את השבת שלי, בצמוד לתחזיות הסוערות והגשומות. כמה דברים לעשות בשבת החורפית שבאה עלינו לטובה.

 

 

 

 

 

 

                               צילום: Akihiro Yoshida

 

#1

לבחון את לוח השנה הזה, בו כל יום הוא מדבקה מתקלפת, ולתכנן את הנסיעה הבאה לפריז, כי רק שם אפשר להשיג אותו. הוא יופץ ב-23/1 בקולט, פריז.  

 

 

 

 

 

                                צילום: יח"צ עולם הבית

 

#2

להרחיב את אוסף הגאדג'טים במטבח. יום גשום=הרבה הפסקות תה, הזדמנות מצויינת לנסות תיק נשיאה מיוחד לעוגיה.

 

 

 

 

 

#3

לשקוע עמוק בספר. ממליצה על האמת על פרשת הארי קברט שכתב ז'ואל דיקר (הוצאת כנרת, מודן 2014). קראתי שלל קטילות של מומחים בעלי דעה, בעיקר נגד הז'אנר, ספר מתח בידורי וכו', יש גם מי שירתע מעוביו המרשים – 604 עמודים – אבל עזבו אתכם ממה שאומרים, מדובר בספר מתח מפותל וסוחף, שמתובל בעצות לכותבים ולחיים. קראתי אותו בשקיקה וכך גם כל מי שסביבי. ומשפט לציטוט:

"אתה יודע מהי הדרך היחידה למדוד עד כמה אתה אוהב מישהו?"

"לא".

"לאבד אותו." (עמ' 199)

 

 

 

 

 

#4

לשתות את התה, לקרוא את הספר ולהקשיב לחדש של אסף אבידן. Gold Shadow. ב-12/1 בחנויות.

 

 

 

 

 

 

#5

להרים את העיניים לרגע ולפנטז על גוף תאורה חדש. עוד דקה מילאנו ושם נוכל לראות את הגוף שעיצבו Diego Bassetti ו- Andrea Pansieri עבור Terzani, הוא מחובר באמצעות שרשראות ניקל דקות שמשתלשלות מהתקרה ומזכיר וילון תיאטרלי. בתערוכת העיצוב במילאנו, אפריל 2015, יוצג הגוף, Volver שמו, לראשונה. אחר כך יגיע אלינו לכאן, לקמחי תאורה.

 

 

 

 

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean