שבוע בקליק #5

January 1, 2015

 

 

 

#1

אהבתי את קולקציית האריחים החדשה, Tratti, שעיצבה הצרפתיה אינגה סמפה (Inga Sempè)  עבור המותג מוטינה. הקולקציה בנויה על בסיס ערבב והתאם וכוללת שמונה תבניות שונות של אריחי פורצלן בשלושה צבעי בסיס – לבן, בז' ואפור - שמתאימים לרצפה ולקיר.

                            צילום: יח"צ

 

 

 

 

#2

פסולת תעשייתית ושאריות משמשות את ירון אליאסי בעבודותיו, הוא עשה קריירה מפלסטיק ומפקקים ועכשיו פותח את הסטודיו שלו לסדנאות. בילינו ארבע שעות - אמא אחת עם ידיים שמאליות ושני ילדים שהתנתקו ממסכים - השתוללנו עם פלסטיק ממוחזר בצבעים שונים ועם תבניות משתנות. בסוף היום ערמנו קערות, צמידים, ציורי קיר ועוד וחזרנו הביתה עם שרירי ידיים תפוסים.

 

 

 

#3

12 שנה עברו מאז כרטיס הביקור האחרון שלי, מילים ועיצוב הפכו אז למושא התשוקה והעיסוק העיקרי שלי, אבל לא ידעתי מה לכתוב מתחת לשם. עיתונאית, עיתונאית עורכת, כותבת... לא הייתי סגורה מה אני בדיוק או מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. אז תייגתי את הסוגיה ברשימת ה"דברים שאני מטפלת בהם ביום ראשון בבוקר" (יש לי עוד רשימות, אבל זו אחת הארוכות), אחר כך הגיע העידן הדיגיטלי והסברתי לעצמי שממילא או שאתה באנשי הקשר בסלולרי או שאתה לא קיים אבל החודש, לא ברור איך ולמה, נולדה בי ההכרה שאפשר לכתוב פשוט שרון היבש ולא להלחץ מהגדרות תוחמות. הנה הכרטיס החדש שלי.

                             עיצוב כרטיס: מרב זימלר

 

 

 

 

#4

השכונה התמלאה בשלטים המחפשים אחר תוכי אבוד. ואני שואלת: נניח שאצליח לזהות את האבדה מבין כל התוכים הנחים על חוטי החשמל. מה לעשות עכשיו?

 

 

 

 

 

#5

בודקת לוקיישנים מתאימים לכנס החדש שלי, "מעצבים הצלחה". אם אתם מחפשים טיפים שיעזרו לכם לזהור בשמיים, המשיכו לעקוב. פרטים בקרוב.

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean