שבוע בקליק #4

December 18, 2014

 

 

 

 

#1

אמרו לי שאין סיכוי לעצב סלון של דירת קבלן ב-30 אלף שקל. אז גייסתי ארבעה מעצבים מוכשרים – אלין שלם, גלית הירשפלד, מאיה קרסו (טאטמי ישראל) וסטודיו hu.be – הבאתי אותם לדירת קבלן ריקה וביקשתי שיעצבו סלון ישראלי. השבוע פורסמה ההפקה הזו שהעבודה עליה כללה ארבעה שבועות של תחקיר והפקה, של סקיצות וניסיונות לפענח את המושג החמקמק "טעם ישראלי". אחרי יום של הכנת הלוקיישן הגיעו ארבעה ימים של סחיבות, תליה, הקמה ופירוק עד שהגענו לפואנטה עצמה - שקט, מצלמים.

מסקנות:

- אפשר ב-30 אלף, נשאר גם עודף.

- טעם ישראלי זה מושג חמקמק.

- אין דבר העומד בפני הרצון.

 

 

 

 

#2

מגזין Wallpaper מקדיש מוסף מיוחד לסצינת העיצוב הישראלית במהדורת ינואר 2015. ממאיר אדוני ביקשו לחבר בין טעם ועיצוב חזותי, זו הפרשנות המצולמת שלו לארוחה בת חמש מנות שמוצגת על מגשים בצורות שונות. קולינריה או נמות.

                            צילום: יח"צ

 

 

 

 

#3

אפרופו פרשנויות - במקרה נפלתי על הפרק הראשון בסדרה החדשה של איתן פוקס ואיתי סגל "משפחה טובה", שמשודרת בערוץ 1. נתפסתי ואת השעתיים הבאות העברתי בצפייה ברצף בפרקים שהיו ב-VOD, בהם שוטח פוקס את משנתו אודות משפחה מתפרקת. יפה לערוץ 1 ולשינויים שמתרחשים בו. אחלה סדרה ישראלית.

                            מתוך הסדרה "משפחה טובה"

 

 

 

 

#4

אינדיבידואלית ופורצת גבולות, ככה הרגשתי כשרכשתי את זוג נעלי ד"ר מרטינס הראשונות שלי. בשחור, אלא מה. השנה מציין המותג 54 שנים להיווסדו, אני לא נעלתי את הזוגות שלי (ברור שהיו כמה) מעל 20 שנה, למרות שלא זנחתי את חיבתי לנעליים מגושמות. השבוע חלפה בי איוושת נוסטלגיה כשהבכורה הגיעה הביתה עם הגרסה שלה למגניבות. גאווה.

 

 

 

 

#5

חג האורות וג'ו, לא יכולה להתעלם מהמתבקש מאליו ולמרות שלא נכנסה לרשימת הוויש ליסט שלי לדמי חנוכה – מטעמי תקציב בלבד, יש גבול למה שאפשר לבקש מאורחים – סדרת גופי התאורה Muffins של דן יפת כל כך עושה לי את זה. הוא עיצב אותם בשותפות עם לוסי קולדובה (Lucie Koldova) והן מיוצרות בשיטת ניפוח זכוכית מסורתית, מונחות על בסיס עץ אלון טבעי וזמינות בשקוף, אפור או צהבהב.

                             צילום: יח"צ

 

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean