באנו לקנות, פינת החומרניה

December 14, 2014

 

 

עוד יומיים חנוכה, הזדמנות מצויינת להאמין בניסים ותירוץ טוב להסיר את מסכת ה"לא נעים לי" ולדרוש בקול את דמי החנוכה שלי. למי שמתכנן להגיע, לשיר ולזלול, אלה המתנות שאשמח לקבל השנה:

 

 

#1

מעמד ניירות ועפרון של pulp. בפנטזיה חדר העבודה שלי מסודר למשעי, הוא מאפשר סביבת עבודה נינוחה ולא קופצנית, הפוך למי שאני באמת. אה, ורואים על השולחן כל שכיית חמדה.

 

 

#2

הסניקרס האלה. בחלומי אני מוכנה בבוקר תוך חמש דקות, עוטה ג'ינס ועליונית שזרקתי עליי ונראית קום-איל-פו למרות שלא הקדשתי בדל מחשבה. את המראה הלא מתאמץ שלי משלימות הסניקרס האלה, שמעניקות לי חותמת שיק אורבנית.

אפשר למצוא ב- bensimonisrael.co.il

 

 

#3

מצעי כותנה בשחור. נכון שבחנויות הטקסטיל שולטים הדפסים צבעוניים מתוחכמים, אבל אני מעדיפה את המיטה שלי בסגנון בוטיק קלאסי, עם מצעים חלקים בלבן. ממש לאחרונה מתפתחת בי שאיפה לישון על שחור, יש מצב לחלום אחרת? מצאתי סט מדויק ב- Fine Lab

 

 

 

#4

הספר החדש של לנה דנהאם. יותר מעשור מפריד ביננו, אבל אם יש מישהי שבא לי לבקש ממנה חברות זו לנה. אני רואה בדמיוני את שיחת הפינג פונג השנונה שתתרחש בינינו, בסופה אהיה מותשת אך ארגיש סופר מגניבה. אז את הספר הזה, בבקשה, למרות השם הארוך: לא כזאת – שיעורים שלמדתי כאישה צעירה (הוצאת כנרת זמורה-ביתן).

 

#5

הכי חג שמח ומואר.

                                            צילום: בלהקולה

Please reload

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean