הספר הישראלי לעיצוב הבית, 2019

תהליך התכנון ועיצוב הפנים של ביתנו הפרטי הוא מסע מרגש ומאתגר, שבכוחו לשפר את איכות החיים בבית ולהפוך אותו לשלנו. הוא כולל עשרות שלבים ואינספור פרטים, שקצב ההתחדשות וההתפתחות שלהם מהיר ודינמי.
"הספר הישראלי לעיצוב הבית. תכנון והשראה" ישמש לכם מקור עשיר, אצור וערוך לקבלת השראה. הוא כולל עשרות בתים שתוכננו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבי פנים מובילים וכולל מאות תמונות שמציגות תפיסות אדריכליות ועיצוביות מגוונות.

עוד...

שער 2 הספר הישראלי לעיצוב הבית. תכנון וה
דירות בעיר

מטבח ישראלי, 2017

מטבח ישראלי מזמין אתכם ללמוד מהמומחים כיצד לתכנן מטבח נוח לעבודה ולתפעול שהוא גם יפה ומעוצב. בספר שלל תמונות מרהיבות, תוכניות וחזיתות של עשרות מטבחים שונים, שעוצבו בידי האדריכלים ומעצבי הפנים הבולטים בישראל, והוא מציע מאות רעיונות בתחומי התכנון, העיצוב, האחסון והתאורה.

עוד...

ביתו של אדריכל (2), 2016

מה קורה כאשר אדריכלים ומעצבים מתכננים את הפינה הפרטית שלהם? כאשר אין לקוח שמכתיב להם טעם, אג'נדה וצרכים והם מקבלים הזדמנות לממש את כישרונם ויכולותיהם ולעצב בית מגורים עבור עצמם ובני משפחתם? אילו בחירות תכנוניות ועיצוביות הם עושים אז? מה הם הערכים המובילים את תהליך קבלת ההחלטות שלהם – אסתטיקה או שימושיות? שמרנות או נועזות? והאם הקו והסגנון המזוהים איתם ועם עבודתם שולטים גם במרחב הפרטי שלהם? 

עוד...

ביתו של אדריכל 2

ביתו של אדריכל, 2014

היכן גרים אדריכלים ומעצבי פנים, אלה שמתכננים לנו את הבתים?

האם הבתים שלהם נוחים או מעוצבים במהותם?

אילו חומרים הם מעדיפים, אילו פריטי ריהוט הם בוחרים ואילו עבודות אמנות תלויות אצלם על הקירות?

 

עוד...

ביתו של אדריכל
דירות בעיר

דירות בעיר, 2015

דירות בעיר מציג 32 דירות יוצאות דופן שממחישות את החלום הישראלי החדש; כל אחת מהן תוכננה והותאמה לדיירים שמתגוררים בה ולאורח חייהם ופרצה בכך את גבולות הסטנדרט שקבע הבניין. 

 

עוד...

דירה ישראלית

דירה ישראלית, 2013

31 דירות ישראליות יפהיפיות, אשר שופצו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבי פנים ישראליים

בטווח רחב של תקציבים - גבוה, בינוני ונמוך - קובצו בספר זה.

 

עוד...

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean