עיצוב ומילים – זו המומחיות שלי ולכן אני כותבת על עיצוב, מסקרת חללים בארץ ובעולם, כותבת בקבוצת ידיעות אחרונות ומוציאה לאור ספרי עיצוב ואדריכלות; עד כה יצאו רבי המכר "דירה ישראלית" (אוגוסט 2013), "ביתו של אדריכל" (ספטמבר 2014), "דירות בעיר" (ספטמבר 2015),"ביתו של אדריכל 2" (ספטמבר 2016) ו"מטבח ישראלי" (ספטמבר 2017).

עבור חברות מסחריות בתחום העיצוב אני כותבת ועורכת ניוזלטרים ומסייעת להן לחזק את הקשר עם אדריכלים ומעצבים. ובשעות הפנאי: מרצה בקורס לעיצוב פנים בשנקר הנדסאים, מעבירה סדנאות למעצבי פנים וחובבי עיצוב ומארגנת סיורים בבתים מיוחדים ובדירות מעוצבות עבור קבוצות.

 

אני מאמינה שכולנו מתעסקים בעיצוב ובתכנון על בסיס יומיומי. אני סקרנית לגבי פרשנותו של המושג "בית", שמשתנה מאדם לאדם. הקוראים שלי מפנים אלי אינספור שאלות לגבי עיצוב הבתים שבהם הם חיים; הם שואלים איך כדאי לתלות את מסך הטלוויזיה בחדר השינה, מה מספרו המומלץ של גוון הצבע בו נצבע הקיר, איזה מעצב יתאים להם וגם איפה קונים מנורה מיוחדת או ספה. בכל שאלה כזו באה לידי ביטוי האהבה העצומה של הישראלים לעיצוב והיכולת שלהם לייצר חללים מיוחדים בכל רמה של תקציב. אני מאמינה שהספרים, הניוזלטרים והכתבות שלי מסייעים להפיץ את בשורת העיצוב בישראל לעוד ועוד אנשים, במקומות רבים, ברמות תקציב שונות ובסגנונות מגוונים והופכים את החיים של כולנו למעוצבים יותר. 

© 2019 by ​Studio Sharon Hibsh. Proudly created with Wix.com.

  • w-facebook
  • Instagram Clean